جدیدترین های سرگرمی و تفریح

علی ضیاء در ماجرای رحمتی و پنالتی ها جنجال به پا کرد

در گروه:
علی ضیاء در ماجرای رحمتی و پنالتی ها جنجال به پا کرد

رفتار علی ضیاء روی آنتن تلویزیون جنجال برانگیز شد 

مجری برنامه غیر ورزشی این بار در ماجرای رحمتی و پنالتی ها جنجال کرد. ماجرای ویدئوی جنجالی از گفت وگوی چند ثانیه داور استقلال- صبا با مهدی رحمتی به تلویزیون هم کشیده شد؛ جایی که علی ضیاء و علی خسروی با هم به یکی به دو پرداختند.
 علی ضیاء اگرچه تاکنون هرگز برنامه صرفا ورزشی در سیما را اجرا نکرده اما جنجال های فوتبالی کم نداشته است؛ از درگیری لفظی با برانکو روی آنتن زنده گرفته تا ماجرای انتشار ویدئویی که در آن به پرویز مظلومی توهین می کند، مهم ترین جنجال های فوتبالی ضیاء هستند. او که هرگز ابایی از علاقه اش به تیم پرسپولیس نداشته، در ماجرای ویدئوی منتشرشده درباره رحمتی نیز جنجال دیگری آفرید. او در برنامه صبحگاهی خود که از شبکه یک سیما پخش می شود، ویدئویی که در شبکه های مجازی دست به دست شده و واکنش های متفاوتی در پی داشته را پخش کرد و علی خسروی را روی خط تلفنی برنامه آورد تا درباره اش حرف بزند؛ اما او اصرار داشت برخی نظرات شخصی اش را نیز در این موضوع دخالت دهد.
خسروی اما جملات عجیبی را هم بر زبان آورد:«من دیشب با جناب حمیسی، مسئول حراست فدراسیون صحبت کردم. چند نفری پشت دروازه بودند و باید مشخص شود این فیلم را چه کسی گرفته است. اینکه چه کسی چنین توهمی را در جامعه ایجاد کرده است!». ضیاء در پاسخ به اظهارات خسروی، جواب هایی غیرمودبانه داد:«کلا دنبال ماجرا می گردی آقای خسروی؛ با حراست چه کاری داری؟ دنبال قاتل بروسلی هستی؟ کلا شما با حال شده ای!» ضیا البته مهدی رحمتی را دروازه بان خوبی خطاب و تاکید کرد که لفظ تبانی را در این باره به کار نمی برد. او از خسروی که گفت شائبه تبانی به وجود آمده خواست چنین لفظی را در دهان او نگذارد.»
این جملات خسروی پایان بخش بحث تلویزیونی چند دقیقه ای بود:«نکند رحمتی و صالحی با هم سیزده بدر می روند؟ این حرف ها را نزنید. من هزار قضاوت کردم و در 100 بازی که به پنالتی کشیده همه قوانین پنالتی را به گلرها توضیح دادم.»

علی ضیاء در ماجرای رحمتی و پنالتی ها جنجال به پا کرد

علی ضیاء مجری برنامه غیر ورزشی این بار در ماجرای رحمتی و پنالتی ها جنجال کرد.

ugd ضdhء nv lh[vhd vpljd , \khgjd ih [k[hg fi \h ;vn

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

روغن های گیاهی

 

تصادفی از همه جا