جدیدترین های سرگرمی و تفریح

این دختر 2 سال است که نخندیده! + تصاویر

در گروه:
این دختر 2 سال است که نخندیده! + تصاویر

دختربچه ای که هرگز نمیخندد

ما زمانی که عمیقاً نسبت به یک مسئله ای شاد شویم، شروع می کنیم به خندیدن،همانطور که وقتی غمگین می شویم، شروع به گریستن می کنیم. پس این هیجانات به واقع مکمل شخصیت ما هستند،خبری عجیب و باورنکردنی به تازگی منتشر شده که نشان می دهد یک کودک دختر اصلا نمی خندد.این اتفاق حدود 2 سال است که رخ داده و والدین او به شدت نگران این کودک هستند.

وجود نوعی سندرم نادر مغزی در بدن دختر بچه 2 ساله باعث شده تا او از انجام پیش پا افتاده ترین واکنش های بدن هر بچه ای محروم باشد:امیلی ماتیوز با وجود 20 بار تشنج در روز دیگر توانی برای انجام هیچ واکنشی حتی خنده ساده را هم ندارد، کاری که بصورت طبیعی هر کسی قادر به انجام آن است.

این بیماری نادر که تنها 4000 هزار نفر در دنیا به آن مبتلا هستند مربوط به توقف رشد قسمتی از مغز در دوران جنینی است و اینک گریبان گیر امیلی شده و به گفته پزشکان او را تا حد کوری پیش خواهد برد. مادر امیلی می گوید من دوران بارداری طبیعی را گذراندم و نمیدانم این اتفاق از کجا شکل گرفته است.

تنهل دو هفته پس از تولد کودکم حالتی غیر طبیعی به او دست داد، صورت او قرمز و حالت خفگی به او دست داده بود.من گمان کردم که یک رفلکس ساده معده باعث این موضوع شده اما از آن به بعد روزی 5 بار این حالت به کودکم دست می داد.

حالا والدینش قصد دارند تا با کمک گرفتن از خیرین، پول لازم برای خرید یک صندلی ویژه متحرک، اتاق و مدرسه ای مناسب برای او تهیه کنند زیرا به گفته پزشکان هر گونه جابجایی در تشدید حالت تشنج او موثر است.

این دختر 2 سال است که نخندیده! + تصاویر

به دلیل سندرم نادر مغزی یک دختر بچه هرگز از بدو تولد نخندیده است،پدر و مادر این دختر بچه، 2 سال است که در حسرت شنیدن صدای خنده کودک خود هستند.

hdk nojv 2 shg hsj ;i kokndni! + jwh,dv

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

روغن های گیاهی

 

تصادفی از همه جا