آخرین های ورزشی

کار غیر اخلاقی فوتبالیست مشهور + عکس

در گروه:
کار غیر اخلاقی فوتبالیست مشهور + عکس

در حالیکه لیورپول در آنفیلد تا دقیقه 97 با نتیجه 2-1 از چلسی عقب بود لوئیز سوارز مهاجم این تیم روی سانتر دنیل استاریج موفق شد با ضربه سر دروازه چلسی را باز کرده و نتیجه را 2-2 مساوی کند.
وی ساعد مدافع چلسی را در دهان قرار داده و او را گاز گرفت. با ندیده شدن این حرکت توسط داوران وی در زمین ماند تا گل تساوی را به ثمر برساند اما با شکار این صحنه توسط دوربین های تلویزیونی وی می تواند در آستانه محرومیت بدی قرار گیرد.
این نخستین بار نیست که مهاجم اوروگوئه ای لیورپول حریف را گاز می گیرد. در سال 2010 هم وی به دلیل اقدامی مشابه روی عثمان باکال بازیکن آیندهوون هلند 7 بازی محروم شد.
سوارز در دقیقه 55 هم با استفاده از دست خود مانع ورود ضربه سر تورس به دروازه شده بود تا با گرفتن یک کارت زرد یک ضربه پنالتی را نیز به حریف بدهد.
این حرکت سوارز در رسانه های انگلیسی نیز جنجال زیادی به پا کرده و همگی با انتقاد از بداخلاقی دوباره مهاجم لیورپول به مدیران این باشگاه انتقاد کرده اند که چرا هنوز هم این بازیکن را به خدمت می گیرند.
سوارز فصل گذشته نیز پس از اینکه آلکس فرگوسن او را متهم به فریبکاری برای گول زدن داوران در محوطه جریمه کرده بود پس از آنکه برابر منچستریونایتد گلزنی کرد خود را به جلوی فرگوسن رساند و به حالت تمسخر آمیز خود را به زمین زد.
در صورتیکه داوران این دیدار ندیدن این صحنه را تأیید کنند آنگاه سوارز در خطر محرومیتی شدید از جانب اتحادیه فوتبال انگلستان قرار خواهد گرفت.

صحنه حرکت زشت لوئیز سوارز

کار غیر اخلاقی فوتبالیست مشهور + عکس

 

کار غیر اخلاقی فوتبالیست مشهور + عکس

در جریان بازی تیم های لیورپول و چلسی در ورزشگاه آنفیلد لوئیز سوارز مهاجم تیم لیورپول در دقیقه 66 در محوطه جریمه در درگیری با ایوانوویچ مرتکب حرکت زشتی شد که ارزش های فنی این مهاجم بداخلاق را زیر سوال برد.

;hv ydv hoghrd t,jfhgdsj lai,v + u;s

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

تصادفی از همه جا

روغن های گیاهی