آخرین های ورزشی

پیش بینی فینال لیگ قهرمانان اروپا 2013

در گروه:
پیش بینی فینال لیگ قهرمانان اروپا 2013

آمار گویای برتری قهرمان بوندس لیگا در این دیدار باشد. بازیکنان یوپ هینکس تا به حال 22 گل تنها یک گل کمتر از رئال مادرید را به ثمر رسانده اند و 7 پیروزی را داشته اند که بیشتر از هر تیم دیگری در رقابت های این فصل است. علاوه بر آن عملکرد بایر در مرحله حذفی که 3 پیروزی و 1 باخت با 7 گل زده و 3 گل خورده بوده است بسیار چشمگیر از بارسا با یک پیروزی دو تساوی و یک باخت 7 گل زده در برابر 5 گل خورده است.
ممکن است بایر روی کاغذ قویتر به نظر برسد اما این دقیقا چیزی است که تیتو ویانووا سرمربی بارسلونا می خواهد همه چنین فکر کنند. وی دوست دارد که حریفش فشار انتظارات از یک تیم قویتر را تحمل کند اینکه رسانه ها به آنها بگویند که هیچگاه دیگر شانس پیروزی بر تیم خوبی مانند بارسلونا را نخواهند داشت و برای یک بار هم که شده کاتالان ها با انتظارات پایین تر به یک مسابقه بروند.
ویانووا و هینکس به خوبی می دانند که با حضور در جمع 4 تیم پایانی لیگ قهرمانان اروپا دیگر هیچ چیزی از قبل مشخص نیست. از 38 نیمه نهایی برگزار شده در این رقابت ها از زمان تغییر شکل رقابت ها در فصل 1992-93 در 13 مورد تنها یک گل سرنوشت تیم غالب را مشخص کرده (که یکی از این گلها هم در وقت های اضافه بوده است)؛ در 4 دیدار گل خارج از خانه تکلیف را روشن کرده و در دو مورد ضربات پنالتی تیم فینالیست را تعیین کرده است. در هر دو رقابتی که به ضربات پنالتی کشیده شده تیم خوزه مورینیو بازنده بوده است. چلسی در سال 2007 و رئال مادرید در سال 2012 هر دو در ضربات پنالتی به فینال نرسیدند.
در عین حال در بسیاری از دیدارهایی که گل های زیاد سرنوشت را مشخص کرده همیشه تیمی حضور داشته که برای نخستین بار خود را به این مرحله می رسانده است. اما هر 4 تیم حاضر در این مرحله در فصل جاری همگی می توانند مدعی قهرمانی باشند و به نظر نمی رسد که شکست های سنگینی را پذیرا باشند.
بنابراین هرگونه گمانی زنی تا قبل از برگزاری بازی ها احتمال زیادی دارد که اشتباه از آن درآید و بازیکان و مربیان نیز احتمالا این گمانه زنی ها را زیاد جدی نمی گیرند. همانگونه که فیلیپ لام کاپیتان آلمان ها هم گفته است که شانس هر دو تیم برای صعود در فینال 50-50 است.

پیش بینی فینال لیگ قهرمانان اروپا 2013

رقابت های لیگ قهرمانان اروپا یکی از معتبرترین و زیباترین مسابقات دنیای فوتبال به شمار می رود. پس از قرعه کشی هشت تیم پایانی فصل 2013 و مشخص شدن تیم ها نگاهی به بازی ها می کنیم و تحلیلی از رقابت این تیم ها ارائه می دهیم.

\da fdkd tdkhg gd' rivlhkhk hv,\h 2013

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

تصادفی از همه جا

روغن های گیاهی