آخرین های ورزشی

هتریک بایرن مونیخ برابر بارسلونا در آلیانس آره نا

در گروه:
هتریک بایرن مونیخ برابر بارسلونا در آلیانس آره نا

در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا بایرن مونیخ آتش بازی راه انداخت و شکست سختی را بر حریف تحمیل کرد
این ششمین بار متوالیست که بارسایی ها به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا راه یافته اند که این یک رکورد در تاریخ این رقابت ها محسوب می شود.البته بایرنی ها هم برای سومین بار در طول 4 دوره گذشته است که به مرحله نیمه پایانی این رقابت ها رسیده اند.
بارسلونا در 6 رویارویی قبلی خود با بایرن مونیخ تنها یک پیروزی کسب کرده و 3 شکست و 2 تساوی به دست آورده بود.
نیمه اول این دیدار در حالی آغاز شد که از همان ابتدا بازی سرعت فوق العاده ای داشت و دو تیم کار را هجومی آغاز کردند.بارسایی ها با پاس های پرتعداد خود و بایرنی ها با حملات از جناحین با روبن و ریبری سعی بر در اختیار گرفتن توپ و میدان داشتند.
در ادامه این بایرنی ها بودند که برتری محسوسی نسبت به بازیکنان بارسلونا پیدا کردند و در دقیقه 25 توسط توماس مولر به گل برتری رسیدند تا نیمه اول با همان تک گل به پایان برسد.
با شروع نیمه دوم بایرن باز هم بازی را هجومی آغاز کرد و موفق شد در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم و توسط ماریو گومز در دقیقه 48 به گل دوم برسد.
بارسایی ها بعد از دریافت گل دوم تلاش کردند تا گل های خورده را جبران کنند اما بازیکنان بایرن این اجازه را به آن ها ندادند و در دقیقه 73 ارین روبن هلندی گل سوم را برای مونیخی ها به ثمر رساند تا کار برای بارسا سخت تر شود.
اما باز هم این پایان کار نبود و توماس مولر در دقیقه 82 گل دوم خود و چهارم بایرن مونیخ را وارد دروازه بارسلونا کرد تا مسی و یارانش با یکی از سنگین ترین شکست های سال های اخیر خود مواجه شوند.
داور این دیدار 7 کارت زرد به بازیکنان دو تبم نشان داد که سهم بایرن 4 کارت و بارسا 3 کارت بود.
نکته قابل توجه این دیدار شب کم فروغ لیونل مسی بود که موفق به ارائه هیچ حرکت خاصی در زمین نشد. وی که به دلیل مصدومیت چند بازی اخیر بارسلونا را از دست داده بود در حالی در ترکیب ثابت بارسلونا قرار می گرفت که گفته می شود کاملا بهبود یافته است اما نمایش وی در زمین این نکته را تأیید نمی کرد.
با این شکست کار بارسلونا در دیدار برگشت بسیار سخت شد.
در دیگر دیدار این مرحله چهارشنبه شب بوروسیا دورتموند میزبان رئال مادرید است

هتریک بایرن مونیخ برابر بارسلونا در آلیانس آره نا

اولین دیدار از دور رفت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو تیم بایرن مونیخ آلمان و بارسلونا اسپانیا در یک دیدار حساس و تماشایی در ورزشگاه آلینز آره نا مونیخ به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان بایرن چهار بر صفر بارسلونا را در هم کوبید

ijvd; fhdvk l,kdo fvhfv fhvsg,kh nv Hgdhks Hvi kh

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

تصادفی از همه جا

روغن های گیاهی