آخرین های ورزشی

خوزه مورینیو در رئال می ماند

در گروه:
خوزه مورینیو در رئال می ماند

سرمربی پرتغالی کهشکانی ها تا سال 2016 با رئال قرارداد دارد اما از مدت ها قبل شایعه جدایی او از این باشگاه در پایان فصل منتشر شده بود. در این بین، خود او بارها اعلام کرد که دوست دارد به لیگ برتر انگلیس برگردد.
نشریه اسپانیایی ال پائیس ادعا کرد که مورینیو دوست دارد در بازگشت به استمفوردبریج تمام اختیارات ورزشی باشگاه، از جمله نقل و انتقالات را در کنترل داشته باشد اما مالک روس با این درخواست موافقت نکرده است.
در واقع مورینیو نمی خواهد اتفاقی که در مقطع قبلی حضورش در چلسی رخ داد، بار دیگر تکرار شود. در آخرین فصل حضور آقای خاص در استمفوردبریج، آبراموویچ علی رغم مخالفت او بازیکنانی مانند بالاک و شوچنکو را جذب کرد که آغاز مشکلات آنها و جدایی مورینیو انجامید. البته آنها پس از مدت کوتاهی با هم آشتی کردند اما به نظر می رسد هنوز شرایط برای همکاری آنها فراهم نیست.
"مو" نمی خواهد اشتباه گذشته را تکرار کند و قصد دارد با اختیاراتی مانند آنچه فرگوسن و ونگر در منچستریونایتد و آرسنال از آن برخوردارند، به چلسی برگردد؛ اختیاراتی که بعید است آبراموویچ با آنها موافقت کند.
همین مسئله موجب شده تا مورینیو در حال حاضر بیش از هر احتمال دیگری به ماندن در سانتیاگو برنابئو فکر کند. او به تازگی اعلام کرد که در پایان فصل در جوی دوستانه با فلورنتینو پرس در مورد آینده اش گفتگو خواهد کرد؛ مذاکراتی که با توجه به شرایط فعلی، احتمالا به ماندن او برای چهارمین فصل در رئال خواهد انجامید.

خوزه مورینیو در رئال می ماند

آقای خاص فوتبال جهان پس از به بن بست رسیدن مذاکرات با باشگاه چلسی احتمالا یک فصل دیگر نیز در باشگاه فعلی خود رئال مادرید اسپانیا خواهد ماند. سرمربی پرتقالی رئال اعلام کرده بود که دوست دارد به استنفوردبریج بازگردد.

o,ci l,vdkd, nv vmhg ld lhkn

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

تصادفی از همه جا

روغن های گیاهی