آخرین های ورزشی

بایرن مونیخ در فکر انتقام از بارسلونا

در گروه:
بایرن مونیخ در فکر انتقام از بارسلونا

 بایرن مونیخ سه شنبه در ورزشگاه "آلیانتس آرنا" میزبان بارسلونا خواهد بود. بایرن این روزها اگر بهترین تیم حال حاضر جهان نباشد اما یکی از برترین‎هاست. این تیم در آخرین دیدار خود با نتیجه 6 بر یک مقابل هانوفر به برتری دست یافته است. قهرمان زودهنگام آلمان، رکورد بیشترین امتیاز طی یک فصل بوندس لیگا را هم از آن خود کرده است.
طبق اعلام یوفا، بایرن و بارسا برترین تیم های پنج سال گذشته اروپا هستند اما بی تردید این بایرن بهترین تیم در یک دهه گذشته در قیاس با خودش است. دو بار حضور در دیدار پایانی و کوتاه ماندن دست این تیم از کسب عنوان قهرمانی، نشان از این دارد که باواریایی ها پتانسیل یک تیم قهرمان را دارند. از سویی بارسا در پنج سال گذشته دو بار جام قهرمانی را بالای سر برده است.
در حال حاضر تیم فوتبال بارسلونا از حیث مالکیت توپ در جهان در جایگاه نخست قرار دارد و بایرن دوم است. بارسا در 311 بازی میانگین 68 درصد مالکیت را به خود اختصاص داده و بایرن با 57 درصد دوم است.
نکته مهم این بازی به حضور "لیونل مسی" باز می گردد. مهاجم آرژانتینی بارسا از 99 گل لیگی بارسا در این فصل از رقابتهای لالیگا 43 گل به ثمر رسانده است. "کارلس پویول" و "خاویر ماسکرانو" مصدوم هستند و "آدریانو کوریا" هم محروم است. بایرن هم در این بازی "باستین شواین اشتایگر" را به خدمت خواهد داشت. البته "ماریو واندزوکیچ" محروم است و "تونی کروس" مصدوم.
این دیدار می تواند برای بایرن جنبه انتقامی هم داشته باشد. بارسلونا در مرحله یک چهارم نهایی فصل 19-2118 مجموع دو دیدار رفت و برگشتموفق به شکست 5 بر یک بایرن مونیخ شده است.

بایرن مونیخ در فکر انتقام از بارسلونا

در ادامه رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا 2013 در مرحله نیمه نهایی دو تیم از بهترین های حال حاضر جهان به مصاف هم خواهند رفت. حال به بررسی و تحلیل میزان آمادگی دو تیم بایرن مونیخ و بارسلونا می پردازیم.

fhdvk l,kdo nv t;v hkjrhl hc fhvsg,kh

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

تصادفی از همه جا

روغن های گیاهی