دات نت نیوک

جدیدترین های بهداشت و سلامت

راههای تناسب اندام بعد از زایمان + تصاویر

در گروه: ورزش و سلامت
راههای تناسب اندام بعد از زایمان + تصاویر

برای تناسب اندام خود بعد از زایمان حتما این مطلب را بخوانید

 

 زمانی به خودم آمدم که بعد از تولد نوزادم دیگر مثل قبل راحت و با اندامی صاف نمی توانم راه بروم . این اتفاق برای من بسیار عذاب آور بود چرا که من جوان بومدم و برایم در آور بود که سلامتی ام به خطر بیافتد تا اینکه با یک متخصص حرکت درمانی مشاوره کردم و با انجام این حرکات به سلامت قبلی خود باز گشتم.

اینها صحبت های خانمی بود که بعد از تولد نوزادش در اندام و سلامت حرکتی خود دچار مشکل و ضعف شده بود که با روزی 5 دقیقه انجام این حرکات به حالت طبیعی اندام خود باز گشت.
 
1-حرکت گربه:
دستان خود را روبروی هم بر روی زمین قرار در راستای شانه هایتان قرار دهید و بر روی زانوان خود با ایستید و بعد تا حد امکان شکم خود را به سمت بیرون هدایت کنید دقیقا مانند گربه.
 

ورزش

حرکت های ورزشی بعد از زایمان

 
 
2-حرکت صخره به عقب:
در همان حالت به روی زانوها قرار بگیرید اما این بار به روی انگشتان تکیه کنید و شکم و کمر خود را به عقب و جلو حرکت دهدی درست مانند کودکی که تازه تصمیم به چهار دست و پا رفتن دارد و با بازی این حرکت را انجام می دهد.
ورزش
 

حرکاتی جهت تناسب اندام بعد از زایمان

 
3- حرکت آرنج :
دوباره در همان حالت روی زانو قرار بگیرید یکی ازدستان خود را صاف و کشیده و دست دیگر را به زیر گردن گذاشته و کمی گردن را به سمت دست کشیده و صاف هدایت می کنیم اما نباید زیاد به گردن فشار آوریم. و در مرحله بعدی دست زیر گردن قرار گرفته را به همراه گردن به سمت بالا می بریم به طوری که بتوانیم به سمت بالا نگاه کنیم.
 
ورزش
 
ورزش

تناسب اندام بعد از زایمان 

 
 
4- حرکت کیسه:
به کمر دراز بکشید و پا ها را 90 درجه قرار دهید دستها را هم به دیوار و یا مانعی تکیه دهید بعد به نوبت یکی از پاها را بلند کرده و داخل شکم جمع و باز کنید.
 
ورزش
 

حرکاتی جهت تناسب اندام

 
5- حرکت مترسک زمینی:
در این حرکت بر روی زمین دراز می کشید و به سقف نگاه می کنید, پاها را به حالت 90 درجه قرار می دهید و بدون حرکت دادن پاها و سر دست ها را از زمین بلند کرده و چند ثانیه نگاه داشته و بعد به روی زمین قرار می دهیم.

راههای تناسب اندام بعد از زایمان + تصاویر

یکی از بزرگترین دغدغه های خانم هایی که تازه صاحب فرزند شده اند از دست دادن تناسب اندام است که با حرکات این بخش تا حد قابل توجهی می توانند به اندام ایدئال خود باز گردند.

vhiihd jkhsf hknhl fun hc chdlhk + jwh,dv

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

تصادفی از همه جا