طراحی سایت

جدیدترین های آرایش و زیبایی

در گروه: آرایش موها
یک روش ساده برای بافت موی تیغ ماهی

مدل موی تیغ ماهی

 

همه بر این باورند که بهار زمان تغییر است، اما شاید بهتر باشد هر فصلی تغییر خاص خودش را داشته باشد. تغییر رنگ مو و مدل مو یکی از مهم ترین تغییراتی ست که ما در چهره مان ایجاد می کنیم، اما با یک بافت زیبا نیز می توانیم به این تغییرات جلوه بیشتری بدهیم. بافت موی تیغ ماهی یکی از جذاب ترین هاست، بافتی که شاید با دیدنش فکر کنید کار شما نیست و هرگز نمی توانید موهایتان را خودتان به این مدل ببافید. اما این کار ساده تر از آن است که فکر می کنید، فقط کمی تمرین و دقت لازم دارد.

  

برای مدل بافت تیغ ماهی بهتر است موهایتان خیس نباشد و روز دوم بعد از شستشوی مو بهترین زمان برای اعمال این مدل بافت مو است.

 

۱ ) موهایتان را به دو قسمت مساوی تقسیم کنید. ما در این روش به آنها دسته چپ و دسته راست می گوییم. بهتر است برای اینکه موهایتان حالت بهتری بگیرند از وسط مو تا انتهای آن را اسپری مو بزنید. این کار باعث می شود موها در دست راحت تر حرکت کنند در عین حال از وز شدن مو و ناهماهنگی های احتمالی جلوگیری می کند.

 

 

۲ ) بخش باریکی از دسته چپ جدا کنید و روی دسته راست ببرید.

 

 

۳ ) حالا بخش باریکی از دسته راست را بگیرید و روی دسته چپ ببرید. سعی کنید دسته های انتخابی یک اندازه باشند تا بافت موی تیغ بسیار دقیق و منظم باشد.

 

 

۴ ) همین مراحل را تا انتهای موهایتان ادامه دهید. هر بار بخش کوچکی از دسته سمت چپ را روی دسته سمت راست برده و همین کار را با دسته سمت راست انجام دهید. دقت کنید که باید این بافت را در ابتدا بسیار محکم انجام دهید، پس از اتمام کار آن را شل تر می کنیم تا زیباتر شود.

 

۵ ) انتهای موها را با یک کش ببندید، حالا می توانید بافت موهایتان را کمی بازتر و شل تر کنید تا جلوه بیشتری بگیرد.

 

در آخر می توانید با اسپری زدن روی موهایتان آن را براق تر کنید.

 

 

بافت موی تیغ ماهی بسیار مناسب موهای لایه لایه و حتی موهای کوتاه است.

اگر موهایتان رده های هایلایت داشته باشد در این نوع بافت بسیار زیباتر جلوه می کند.

این مدل مو را می توانید در پشت سر نیز به زیبایی اعمال کنید ولی برای بافت داخل مو مراحل بیشتری باید انجام داده شود.

 

منبع: بانوی شهر

 

یک روش ساده برای بافت موی تیغ ماهیlng ihd l,, fhtj l,, lng ihd bhf l,, lng ihd bhf fhtj l,, fhtjk l,ih, l,ihd fhtji ani, fhtj jhd, fhtj jchvd, fhtj tvr ,sx, fhtj vdc, fhtj fd kzl, jdy lhidlng ihd l,, fhtj l,, lng ihd bhf l,, lng ihd bhf fhtj l,, fhtjk l,ih, l,ihd fhtji ani, fhtj jhd, fhtj jchvd, fhtj tvr ,sx, fhtj vdc, fhtj fd kzl, jdy lhidlng ihd l,, fhtj l,, lng ihd bhf l,, lng ihd bhf fhtj l,, fhtjk l,ih, l,ihd fhtji ani, fhtj jhd, fhtj jchvd, fhtj tvr ,sx, fhtj vdc, fhtj fd kzl, jdy lhidlng ihd l,, fhtj l,, lng ihd bhf l,, lng ihd bhf fhtj l,, fhtjk l,ih, l,ihd fhtji ani, fhtj jhd, fhtj jchvd, fhtj tvr ,sx, fhtj vdc, fhtj fd kzl, jdy lhidd; v,a shni fvhd fhtj l,d jdy lhid
نظر خودتون رو به اشتراک بگذارید
برچسب ها:

روغن های گیاهی

 

تصادفی از همه جا