طراحی سایت

جدیدترین های فرهنگی و هنری

پختن وحشیانه سگ زنده در داخل دیگ آب جوش / تصاویر
ظالمان چینی سگی را زنده زنده داخل دیگ جوشاندند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، این روزها که در فضای مجازی پر از ظلم‌هایی است که به انواع حیوانات می‌شود، چینی‌ها هم با این تصاویر خودی نشان داده‌اند.

 

اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون,پختن سگ زنده

 

تصاویری که می‌بینید از چین در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شده‌اند که در آن نشان داده می‌شوند که سه نفر دیگی را روی آتش گذاشته‌اند و پس از مدتی دیگ تکان می‌خورد که زمانی که یکی از آن‌ها در آن را برمی‌دارد، مشخص می‌شود که آن‌ها یک سگ را زنده داخل دیگ پر از آب جوش انداخته‌اند.

 

اخبارگوناگون,خبرهای گوناگون,پختن سگ زنده

 

این تنها کاری نبود که سه نفر در قبال سگ انجام دادند و بعد از اینکه سگ را از داخل دیگ بیرون آوردند، نیمی از پوست سگ را کندند و آن را به حال خودش رها کردند و سگ وحشت زده از آنجا دور شد.

  

گفتنی است؛ بیش از 10 میلیون از انواع سگ در کشتارگاه‌های مخصوص سگ‌ها در چین بخاطر استفاده از گوشت آن‌ها برای تجارت برده و کشته می‌شوند و این مشکل تنها به چین ختم نمی‌شود بلکه کشورهایی مثل اندونزی، هند، کره جنوبی، ویتنام و 20 کشور آفریقایی هم از گوشت سگ و گربه برای تجارت استفاده می‌کنند.

 

 

اخبار جالب,جالب انگیز,مطالب جالب عکس جالب,رکورد گینس اخبار,دانستنی های جالب,اخبار گوناگون,رکوردهای گینس اخبار روز,آخرین اخبار,اخبار جدید

hofhv [hgf,[hgf hk'dc,lxhgf [hgf u;s [hgf,v;,vn 'dks hofhv,nhksjkd ihd [hgf,hofhv ',kh',k,v;,vnihd 'dks hofhv v,c,Hovdk hofhv,hofhv [ndn

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

تصادفی از همه جا