طراحی سایت

جدیدترین های سرگرمی و تفریح

واکنش کیم کارداشیان به خبر باردار نشدنش!

واکنش کیم کارداشیان به خبر باردار نشدنش!

کیم کارداشیان بازیگر موفق هالیوودی که یک دختر دو ساله دارد در حالیکه علاقه داشت فرزندان بیشتری داشته باشد با یک خبر شوکه کننده از سوی پزشکان روبرو شد. پزشکان به کیم کارداشیان گفتند که پس از این امکان باردار شدن را ندارد و در صورت بارداری مجدد مجبور است رحمش را خارج کند. او پس از شنیدن این خبر بد بسیار متاثر شد و گریه کرد.

واکنش کیم کارداشیان به باردار نشدنش

در اخرین ویزیتی که خانم کارداشیان با پزشکان داشته به او گفته شده است در صورتی که مجددا باردار شود باید رحمش را با جراحی خارج نماید.

در کلیپی که منتشر شده است خانم کیم در برنامه Keeping Up With The Kardashians به نامزدش کنیه وست خبر ناگواری را داده است.وی اظهار نموده است در صورت بارداری باید عمل هیسترکتومی hysterectomy  نماید.

کیم در مکالمه تلفنی به همسرش کانیه وست گفته است:"پزشکان به من گفته اند اگر بخواهی بچه دار شوی این اخرین فرصت توست به خاطر اینکه جفت تو در داخل رحم رشد می نماید و جلو خونریزی گرفته می شود و ما مجبوریم برای حفظ سلامتی رحمت را جراحی نماییم.

کیم کارداشیان و دختر دو ساله اش نورث

کیم کارداشیان با شنیدن این خبر از جانب تیم پزشکی ناراحت شده و به گریه افتاده است.کیم کارداشیان تنها فرزند خود را به نام نورث دو سال قبل بدنیا اورد و تصمیم گرفته بود فرزندان بیشتری داشته باشد که با این خبر ناگوار روبرو شد.

واکنش کیم کارداشیان به خبر باردار نشدنش!

کیم کارداشیان بازیگر خوش چهره هالیوودی دیگر نمی تواند باردار شود. پزشکان به او گفته اند در صورت بارداری مجدد باید رحمش را خارج کند، این خبرناگوار باعث شد کیم کارداشیان بسیار ناراحت شده و گریه کند.

,h;ka ;dl ;hvnhadhk fi ofv fhvnhv kanka!

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

تصادفی از همه جا