طراحی سایت

جدیدترین های تکنولوژی

میانبر Google Photos در اپلیکیشن دوربین اندروید

میانبر Google Photos در اپلیکیشن دوربین اندروید

 مشاهده پیش‌نمایش عکس‌های تهیه شده توسط دوربین در اپلیکیشن Google Photos

 

اپلیکیشن Google Photos یکی از بهترین اپلیکیشن‌های مدیریت تصاویر در اندروید به‌شمار می‌رود که به‌طور پیش‌فرض روی دستگاه‌های هوشمند گوگل نصب شده و فعال است.

 

این اپلیکیشن روی محصولات دیگر تولیدکنندگان همچون ال‌جی، سامسونگ و... نصب نیست و در بسیاری از موارد هنگامی که کاربران با استفاده از اپلیکیشن دوربین (Camera) عکسی را ثبت می‌کنند برای مشاهده پیش‌نمایش عکس به اپلیکیشن گالری اندروید ارجاع داده می‌شوند که نسبت به اپلیکیشن Google Photos از امکانات بسیار محدودتری برخوردار است.

 

دوست دارید پس از نصب اپلیکیشن Google Photos، قابلیت مشاهده پیش‌نمایش عکس‌های تهیه شده توسط دوربین در این اپلیکیشن را فعال کنید تا به‌جای گالری اندروید، بتوانید پیش‌نمایش عکس تهیه شده را در گوگل فتو مشاهده کنید؟

 

انجام این کار با استفاده از روش زیر امکان‌پذیر است:

پیش از هر چیز از نصب اپلیکیشن Google Photos روی دستگاه خود مطمئن شده سپس آن را اجرا کنید.

 

لبه سمت چپ صفحه را به سمت راست بکشید تا منوی اپلیکیشن نمایش داده شود. (می‌توانید روی آیکون منو که به شکل سه نقطه در بالا سمت چپ قابل مشاهده است نیز فشار دهید)

 

منو را به پایین اسکرول کرده و روی Settings فشار دهید.

 

در انتهای گزینه‌های موجود در بخش تنظیمات، Camera shortcut قابل مشاهده است. کلید مقابل این گزینه را به حالت فعال، تغییر وضعیت دهید.

 

مراحل کار به اتمام رسیده و با اجرای اپلیکیشن Camera و ثبت یک عکس جدید می‌توانید نتیجه تغییرات را مشاهده کنید. در این شرایط علاوه بر پیش‌نمایش عکس که به‌صورت یک تصویر بندانگشتی در اپلیکیشن قابل مشاهده است، تصویر بند انگشتی دیگری نیز به‌شما نمایش داده می‌شود که آیکون گوگل فتو را با خود به همراه دارد. با فشار روی این تصویر، پیش‌نمایش عکس شما در اپلیکیشن Google photos نمایش داده می‌شود.

منبع:jamejamonline.ir 

بهترین برنامه دوربین اندروید بهترین اپلیکیشن دوربین اندروید , اپلیکیشن دوربین اندروید , اپلیکیشن‌ مدیریت تصاویر در اندروید , اپلیکیشن دوربین , بهترین اپلیکیشن دوربین اندروید , نصب اپلیکیشن Google Photos , نرم افزار دوربین اندروید, برنامه دوربین اندروید,

fijvdk fvkhli n,vfdk hknv,dn fijvdk h\gd;dak n,vfdk hknv,dn , h\gd;dak n,vfdk hknv,dn , h\gd;dak‌ lndvdj jwh,dv nv hknv,dn , h\gd;dak n,vfdk , fijvdk h\gd;dak n,vfdk hknv,dn , kwf h\gd;dak Google Photos , kvl htchv n,vfdk hknv,dn, fvkhli n,vfdk hknv,dn,

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

تصادفی از همه جا