دات نت نیوک

جدیدترین های سرگرمی و تفریح

مجازات برهنه راه رفتن یک زن در خیابان! + عکس

مجازات برهنه راه رفتن یک زن در خیابان! + عکس

برخی زن و شوهر ها بخاطر تلافی کردن و مجازات دست به اقداماتی می زنند که خیلی عجیب و احمقانه به نظر میرسند که برهنه راه رفتن زن در خیابان بخاطر خیانت به همسر نمونه ای از این رفتارها است جالب اینجاست که بنابه تحقیقات پلیس پس از ساعاتی مشخص می شود که این زن هیچ گونه خیانتی نکرده است و زندگی سالمی دارد.

مرد چینی پس از آنکه تعدادی از همسایه ها به او گفتند که همسرش در زمانی که او در خانه نیست، به او خیانت می کند، اقدام عجیبی کرد. این مرد پس از نوشیدن الکل و کتک زدن همسرش، او را مجبور کرد برهنه به خیابان رفته و مسیری را با پای پیاده طی کند!
این زن برهنه همچنین نوشته ای در دست داشت که برروی آن نوشته بود:من بدنم را می فروشم!!

زن برهنه

مرد چینی در طول مسیر از دور همسرش را دنبال می کرد تا مطمئن باشد که همسرش چنین کاری را می کند و در گوشه ای از خیابان پنهان نمی شود.
پس از طی مسافتی پلیس متوجه این زن شده و آنها را بازداشت می کند. زمانی که پلیس ماجرا را از زبان مرد می شنود شروع به بررسی موضوع کرده و پس از ساعاتی متوجه می شوند که این زن هیچ گونه خیانتی نکرده است و زندگی سالمی دارد.
این زوج دارای دو دختر هستند و پس از مشخص شدن حقیقت، مرد یک عذرخواهی رسمی نوشته و آن را در روزنامه های محلی چین منتشر می کند و از همسرش بخاطر چنین رفتاری عذرخواهی می کند!

هنوز مشخص نیست که آیا همسر این مرد, رفتار عجیب شوهرش را بخشیده است یا خیر؟!

مجازات برهنه راه رفتن یک زن در خیابان! + عکس

مرد چینی همسرش را به خیال اینکه به وی خیانت کرده است مجبور به راه رفتن برهنه با دست نوشته ای بی شرمانه در خیابان کرد.

l[hchj fviki vhi vtjk d; ck nv odhfhk! + u;s

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

تصادفی از همه جا