طراحی سایت

جدیدترین های فرهنگ و هنر

شکایت آنا نعمتی!

در گروه: چهره ها
شکایت آنا نعمتی!

آنا نعمتی از مجله ای که مصاحبه او را در مورد زندگی شخصی اش چاپ کرده بود شکایت کرد. او که به چرایی افشای حرف های خصوصی برای خبرنگار این مجله اشاره ای نکرده به ذکر این موضوع بسنده کرده که تاکید کرده بودم این حرف ها چاپ نشود.


عکس آنا نعمتی

این بازیگر سینما در ادامه گفت:من خیلی اهل مصاحبه نیستم، اخیرا اما با یکی از مجلاتی که گمان می کردم خانوادگی است مصاحبه کردم و با توجه به آنکه هیچ اشاره ای به زندگی شخصی و خانوادگی خود نکرده و تاکید کردم که نمیخواهم در این مصاحبه اشاره ای به آن شود اما مصاحبه من با تیتری بسیار زشت و زرد بر روی جلد مجله منتشر شد؛ اقدامی که تنها برای بالا بردن تیراژ و مخاطب صورت گرفت و مسئولان این روزنامه دست به دروغگویی زده و با زندگی و احساست شخصی من بازی کردند.

آنا نعمتی

آنا نعمتی گفت:بارها هم با خبرنگار و مسئولان این نشریه تماس گرفتم ولی هیچ یک پاسخگو نبودند، در حال تنظیم یادداشت و شکایتی از این نشریه هستم و انتظار دارم قوانین ما به گونه ای باشد که اجازه سوء استفاده نشریات از حریم خصوصی و زندگی شخصی و همچنین دروغ پردازی را ندهد و با آن مقابله کند.

آنا نعمتی متولد 21 تیر 1356 با بازی در مجموعه تلویزیونی پرطرفدار «مسافر» بود که به شهرت رسید. آنا نعمتی تا قبل از پارک وی نتوانسته بود در سینما اعتباری برای خود دست و پا کند. اما در فیلم «پارک وی» نشان می دهد که می توان در آینده روی او حساب ویژه ای باز کرد.

شکایت آنا نعمتی!

آنا نعمتی بازیگر سینما و تلویزیون در حال تنظیم یادداشت و شکایتی از یک نشریه خانوادگی است که اقدام به سوء استفاده از حریم خصوصی و زندگی شخصی او کرده بود.

a;hdj Hkh kuljd!

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

روغن های گیاهی

 

تصادفی از همه جا