طراحی سایت

جدیدترین های سبک زندگی

سالنامه و سررسید ۹۶ نیک

در گروه: متفرقه
سالنامه و سررسید ۹۶ نیک


عرضه سالنامه و سررسید اروپایی طرح نیک، سالنامه ای متفاوت و خاص، در طراحی سالنامه نیک اولین موضوع سادگی و در عین حال خاص بودن به لحاظ طراحی و جنس مورد نظر قرار گرفته است. با توجه به سایز اروپایی این سالنامه که در قطع اروپایی عرضه میگردد نسبت به سایز وزیری ، خشتی و رقعی بسیار پرطرفدار تر و امروزی تر می باشد. اختصاصی سازی جلد سالنامه با تولید لوگو برجسته سازمان و مجموعه شما انجام می گیرد.


طیف رنگی متریال جلد باعث می گردد تا این سالنامه هرچه بیشتر با برند سازمان شما همزادپنداری داشته باشد و به رنگ اختصاصی شما نزدیک تر گردد. امکان حکاکی اسم و توضیحات برروی جلد زیبایی کار را دوچندان خواهد نمود. مزیت دیگری که این سالنامه را نسبت به سایر محصولات موجود در بازار متفاوت کرده است امکان برش اختصاصی نسبت به لوگو سازمان شما بر روی جلد می باشد.

مزیت دیگر سالنامه نیک در تنوع متریال مورد استفاده برای جلد می باشد.شما می توانید جلد چرمی، جلد پلکسی یا جلد چوبی را برای سالنامه خود در نظر بگیرید.

 

سالنامه,سررسید,سالنامه 96

 
صحافی چسب گرم و یک لایه آستر بدرقه با کیفیت باعث استحکام مغزی سررسید و روز شمار آن می گردد. سررسید نیک در قطع اروپایی و با داخلی روز شمار ( هر روز در یک صفحه ) هفتگی ( هر هفته در ۲ صفحه ) و ۲ روز در هر صفحه عرضه می گردد.کاغذ مورد استفاده، کاغذ کرم می باشد. که حال و هوای محصولات اروپایی را جلوه می دهدو باتوجه به استاندارد های تولید سررسید در خارج از کشور تهیه و تولید می گردد.

بهمراه سالنامه نیک یک پک مقوایی نفیس جهته بسته بندی عرضه می گردد که محصول شما را جلوه ای بیشتر خواهد داد. همانطور که همیشه موضوع بسته بندی سهم بسزایی در فروش داشته است. ما نیز جهت عرضه بهتر محصول خود آن را در بسته بندی مجزا به شما ارائه می نمائیم.

 

سالنامه,سررسید,سالنامه 96

 
در آخر به اینکه نکته اشاره می نمائیم که در طراحی و تولید این محصول از توانمندی و تخصص نیروی ایرانی استفاده شده است و تمامی مراحل در کشور عزیزمان ایران انجام میگرد، باتوجه به اینکه در بازار امروز فعلی بیش از ۶۰ درصد از سهم بازار سررسید و سالنامه در دستان نیروی چینی و محصولات چینی می باشد، می توان با حمایت از محصول با کیفیت ایرانی سهم بسزایی در تقویت اقتصاد و حمایت از نیروی کار ایرانی داشته باشیم.

 

سالنامه,سررسید,سالنامه 96

 

سالنامه,سررسید,سالنامه 96

 

سالنامه,سررسید,سالنامه 96

 

سالنامه,سررسید,سالنامه 96

 

سالنامه,سررسید,سالنامه 96

 

سالنامه,سررسید,سالنامه 96

 

سالنامه،سررسید،سالنامه 96،سررسید 1396,سالنامه نیک,سررسید نیک،سررسید تبلیغاتی،سررسید جلد چرمی،جلد پلکسی

shgkhli،svvsdn،shgkhli 96،svvsdn 1396,shgkhli kd;,svvsdn kd;،svvsdn jfgdyhjd،svvsdn [gn ]vld،[gn \g;sd

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

تصادفی از همه جا