طراحی سایت

جدیدترین های سرگرمی و تفریح

رستوران آبشاری شگفت انگیز در فیلیپین + تصاویر

رستوران آبشاری شگفت انگیز در فیلیپین + تصاویر

کشورهای بزرگی همچون فیلیپین که دارای جاذبه های گردشگری بی شماری هستند و هر ساله گردشگران زیادی را به خود اختصاص می دهند همیشه مسئولان آن سعی بر این دارند تا با آماده سازی شهر از میهمانانی که از دیگر کشور ها به این منطقه سفر می کنند سفری خاطره انگیز و لذت بخش برای گردشگران فراهم کنند به همین منظور اخیرآ رستورانی منحصر به فرد و دل انگیز با سبک طراحی جالب و عجیب غریب در کنار یک آبشار راه اندازی کرده اند که این رستوران به جاذبه جدید گردشگری این کشور تبدیل شده است.

مشتریان رستوران آبشاری که «اسکودیرو» نام داشته و در شهر «سان پاپلو» فیلیپین واقع شده، علاوه بر آنکه در زمان خوردن غذاهای سنتی فیلیپین پشت میزهایی ساخته شده از چوب بامبو از صدای آبشار و آبی که از زیر پایشان رد می شود، لذت می برند، می توانند از چند چشمه آبگرم با خواص دارویی نیز که در مجاورت این رستوران قرار دارند نیز استفاده کنند.

رستوران آبشاری

رستوران کنار آب

فیلیپین در سال جاری میلادی میزبان نزدیک به پنج میلیون گردشگر بود که بیشتر آنها از آمریکا،  استرالیا، کانادا و کشورهای اروپایی بودند. در این شرایط دولت فیلیپین قصد دارد تا سال ٢٠١٦ این کشور را به مقصد سالانه شش میلیون گردشگر  تبدیل کند حاصل آن ایجاد ٩٠ هزار شغل جدید در فیلیپین خواهد بود.

رستوران جذاب

رستوران آبشاری

رستوران فیلیپینی

فیلیپین که به یکی از مقاصد برتر «گردشگری درمانی» آسیا نیز به شمار می رود، از جاذبه های گردشگری تاریخی و طبیعی متنوعی بهره می برد که از آن جمله می توان به چند شهر تاریخی برجای مانده از دوران استعمار این کشور و جزیره زیبای نگروس اشاره کرد که صدها گونه نادر جانوری و گیاهی را در خود جای داده است.

رستوران آبشاری شگفت انگیز در فیلیپین + تصاویر

جدیدترین جاذبه گردشگردی مربوط به رستورانی در فیلیپین می باشد که این رستوران در کنار یک آبشار لذت بخش و دیدنی افتتاح شده است.همچنین در مجاورت این رستوران چند چشمه آب درمانی نیز وجود دارد.

vsj,vhk Hfahvd a'tj hk'dc nv tdgd\dk + jwh,dv

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

تصادفی از همه جا