دات نت نیوک

جدیدترین های سرگرمی و تفریح

دانیال حکیمی در شانگهای + عکس

دانیال حکیمی در شانگهای + عکس

در روزگاری که جامعه مجازی و شبکه های اجتماعی یکی از ارکان اصلی ارتباط افراد با یکدیگر شده است، ستارگان و چهره های هر جامعه ای نیز این صفحات را برای ارتباط بهتر با طرفداران خود و مردم انتخاب کرده اند. در این قسمت تصاویری از دانیال حکیمی را که در یکی از رستوران های چینی همراه با دوستانش منتشر کرده است مشاهده می کنید.
 

دانیال حکیمی و دوستان در رستوران چینی

دانیال حکیمی در شانگهای

دانیال حکیمی فعالیت هنری خود را سال 1360 از همکاری با اداره امور فرهنگی ـ هنری دانشگاه تهران شروع کرد و در این دهه همزمان با بازیگری، نویسندگی و کارگردانی در عرصه تئاتر، به عنوان نویسنده و بازیگر قصه های شب و مجموعه نمایشهای رادیویی به فعالیت پرداخت که تا کنون نیز ادامه دارد. اولین فیلم سینمایی خود را در آغاز 70 با فیلم مخترع 2001 امیرتوسلی آغاز کرد که فیلم های دیگه چه خبر؟(تهمینه میلانی)، چشم هایم برای تو (خسرو شجاعی)، بازی های پنهان (کریم هاتفی نیا)، ستاره های سربی (مهدی ودادی)، طوفان (محمدرضا بزرگ نیا) و لژیون (ضیاء الدین دری)، آینه (سیامک شایقی) از جمله کارهای اوست.
او بازی در تلویزیون را از سال 1366 با سریال «مرغ حق» آغاز کرد و با آثار دیگری چون «آقای دلار»، «بخش چهار جراحی»، «باغ گیلاس»، «این خانه دور
است» و «آتیه» ادامه داد و مجموعه خانه پدری, خواب و بیدار، سریال ولایت عشق، ترانه مادری، فاصله ها پربیننده ترین مجموعه هایی است که در آن ها ایفای نقش کرده است..
دانیال حکیمی هنرمند محبوب از جمله ی بازیگرانی است که کم تر پیش آمده در نقش منفی جلوی دوربین برود و بیشتر فعالیت های اخیر خود را روی بازیگری در سریال های تلویزیونی متمرکز کرده است.

دانیال حکیمی در کنار خانواده

دانیال حکیمی همراه همسر و فرزندانش در سال 93

دانیال حکیمی در شانگهای + عکس

دانیال حکیمی بازیگر سینما و تلویزیون در سفر به کشور چین سری هم به رستوران های شهر شانگهای زده و عکسهایی جالب از این سفر را در فضای مجازی منتشر کرده است.

nhkdhg p;dld nv ahk'ihd + u;s

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

تصادفی از همه جا