دات نت نیوک

جدیدترین های سرگرمی و تفریح

خودرو جی تی از جنس طلا + تصاویر

خودرو جی تی از جنس طلا + تصاویر

در دنیای خودروسازی شرکت ها و کمپانی های بزرگ همیشه درصدد طراحی ها و ساخت تولیداتی خاص و ویژه هستند،KTM که اصولا با موتورسیکلت هایش در استرالیا شناخته می شوند با کمک شرکت Wimmer خودروKTM X Bow GT خود را ویژۀ شهر دبی که تمام خودروها قبل از عرضه در جهان باید در آنجا به نمایش در بیایند با پوششی از جنس طلا طراحی کرده است.

جی تی طلایی

با توجه به فروش خودروی X Bow GT با قیمتی معادل 80 هزار دلار در ایالات متحده (البته در شهر موستانگ به قیمت 50 هزار دلار فروخته می شود) به نظر قیمت این خودرو کمی نجومی می آید. اما در دبی این رقم زیادی نخواهد بود. حال که اینطور است شرکت Wimmer این خودرو را با تغییرات کلی و جزئی کاملا با پوششی از جنس طلا باز طراحی کرده است.

جی تی طلایی

هرچند نسخه اصل X Bow GT با وزنی معادل 850 کیلوگرم و 285 اسب بخار تولید شده اما شرکت Wimmer موتور اوریجنال خودرو را با یک موتور آئودی با قدرت 479 اسب بخار و گشتاور 520 نیوتن برمتر جایگزین کرده که به این ترتیب شتاب از صفر تا صد این خودرو 2.9 ثانیه و صفر تا دویست آن 9.9 ثانیه شده است. این بدان معنا است که این خودرو از فراری 458 ایتالیایی یک ثانیه سریعتر حرکت می کند.

جی تی طلایی

در زیر پوشش طلای بدنه X Bow GT، شاسی ای از جنس فیبر کربن قرار گرفته است.شرکت Wimmer با پیروی از روش استفاده شده در خودروهای فرمول 1 از ترمزهای ویژه ی برمبو استفاده کرده به عبارت دیگر، در حالی که شما با سرعت زیادی حرکت کرده و در مقابل نیروی بسیار زیاد G قرار می گیرید این شرکت با استفاده از این نوع ترمز بهترین عملکرد را به KTM X Bow GT آورده است.

جی تی طلایی

 

خودرو جی تی از جنس طلا + تصاویر

به تازگی شرکت Wimmer با تغییراتی کلی و جزئی از روی خودروی گرانقیمت X Bow GT خودرویی زیبا با پوششی از جنس طلا طراحی کرده است که در ادامه میبینید.

o,nv, [d jd hc [ks xgh + jwh,dv

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

تصادفی از همه جا