طراحی سایت

جدیدترین های فرهنگ و هنر

حاشیه امن بازیگران در کنار خوانندگان لس آنجلسی + تصاویر

در گروه: چهره ها
حاشیه امن بازیگران در کنار خوانندگان لس آنجلسی + تصاویر

با انتشار تصاویر هنرمندانی چون مهناز افشار و محمدرضا گلزار و ... با خوانندگان لس آنجلسی و ضد انقلابی روزنامه رسالت به این موضوع نوشت:

حضور هنرمندان کشورمان در کنسرت های خوانندگان لس آنجلسی و ضد انقلاب، هر چند در گذشته نیز شاید مسبوق به سابقه بوده ولی نکته مهم این است که امروز بدون هیچ نگرانی و در یک حاشیه امن و با افتخار،  عکس یادگاری می گیرند و در فضای مجازی منتشر می کنند. از جمله؛ عکس یادگاری مهناز افشار با شهره آغداشلو بازیگر فیلم ضد اسلامی سنگسار ثریا، عکس محمدرضا گلزار در کنار آرش خواننده مبتذل لس آنجلسی، عکس های شیلا خداداد و رخشان بنی اعتماد با خوانندگان مبتذل در اروپا و... 

هنرمندان باید به عنوان الگوی بالقوه جوانان، گزینشی مقدماتی شوند تا جامعه دچار الگوهای طاغوت خواه نشود. وقتی برای یک کارمند ساده گزینش صورت می گیرد، آیا در عرصه فرهنگ نباید این اتفاق بیفتد؟ آیا وزارت ارشاد لزومی برای برخورد با این هنرمندان نمی بیند؟ 
 
یادگاری هنرمندان با طاغوتی ها! +تصاویر

در این گزارش به ابعاد جدیدی از رفتارهای ناهنجار هنرمندان سینما می پردازیم. حضور در کنسرت های خوانندگان لس آنجلس و ضدانقلاب هر چند در گذشته نیز شاید مبسوق به سابقه بوده ولی نکته مهم این است که امروز بدون هیچ نگرانی و در یک حاشیه امن و باافتخار این عکس های یادگاری گرفته می شود.

عکس یادگاری مهناز افشار با شهره آغداشلو  بازیگر فیم ضداسلامی سنگسار ثریا، وی همسر هوشنگ توزیع، نویسنده و کارگردان بهایی مسلک و بازیگری است که به صهیونیست ها نزدیک است. آغداشلو در سال 2004 و علی رغم بازی کوتاه و کم اثرش در نقش یک شخصیت فرعی در فیلم «خانه ای از شن و مه» با حمایت صهیونیست ها، کاندیدای برنده جایزه اسکار شد. او درباره علت حضورش در فیلم های ضداسلامی گفته بود:«این درست است که همه مسلمانان تروریست نیستند، اما همه تروریست ها مسلمان هستند!» برخی از مطبوعات مدعی اصلاح طلبی، از این که این بازیگر کاندیدای اسکار شده بود، به عنوان یک موفقیت بزرگ یاد کرده بودند!

مهناز افشار

محمدرضا گلزار بازیگر دیگری است که ید طولایی! در رفتارهای هنجار شکن در سفرهای اروپایی خود دارد. وی را در این عکس در کنار آرش خواننده لس آنجلسی می بینیم. آرش بازیگر و خواننده ایرانی و مقیم سوئد است که از نکات مهم این خواننده این است که وی ابتذالی بیش از خوانندگان هم قطار خود در ویدئوهایش ایجاد کرد. به طور مثال ویدئو بیاتو که در اوایل دهه 80 منتشر شد موجی از انتقاد را حتی در بین ایرانیان مقیم آمریکا گریخت.

محمدرضا گلزار

محمدرضا گلزاروی همچنین در فیلم ضد انقلاب فصل کرگردن به کارگردانی بهمن قبادی نیز حضور یافت. در فیلم فصل کرگردن، شاهد نهایت تلاش و سعی کارگردان و عوامل هستیم که فضای ایران انقلابی را سیاه و تلخ نشان دهند و بوسیله جلوه های بصری و فیلترهای نوری، خورشید فروزان و درخشان انقلاب اسلامی را هدف قرار دهند.

مونیکا بلوچی بازیگر فیلم های بدن نما و ضد اخلاقی در هالیوود که در یک اظهار شخصی گفته بود خجالت می کشد فیلم هایش را به کودکانش نشان دهد ضمن دفاع از فیلم بهمن قبادی در خصوص مواضع سیاسی و یک جانبه ای که دارد گفته است ”امیدوارم مردم این فیلم را تنها به جهت ویژگی های ضد حاکمیت ایرانی اش تماشا نکنند.

یک بار دیگر محمدرضا گلزار و این بار در کنار ابراهیم حامدی. خواننده دوران طاغوت که پس از پیروزی انقلاب به کشور آمریکا گریخت و در تمامی سال های حضورش در آمریکا به خوش خدمتی برای سران این کشور پرداخت.

وی پیش از انتخابات ریاست جمهوری سال، با خواندن آهنگی اعتراضی به نام «تصمیم» و ویدیویی استعاری، به نوعی به تهییج مردم درباره تقلب در انتخابات پرداخت. این ترانه در خبرگزاری های خارجی نیز بازتاب داشته است. او همچنین در فتنه سال 1388، با حضور در راهپیمایی خارج از کشور و مصاحبه های تند علیه انقلاب پرداخت.

شهیاد خواننده لس آنجلسی دیگر بود که این بار شیلا خداد با حضور در کنسرت وی در آلمان به نوعی این خواننده را تاکید کرد. شیلا خداد همچنین با چند تن از خوانندگان دیگر لس آنجلسی در حاشیه این کنسرت دیدار کرد.

شیلا خداداد

اما آخرین مورد حضور رخشان بنی اعتماد کارگردان فیلم های روشن فکری و سیاه مانند قصه ها در امریکا به منظور نمایش فیلم هایش است. گفتنی است رخشان بنی اعتماد از فعالان اصلاح طلب و خانه سینما است که به همراه فرزندش حضور جدی در فتنه سال 88 داشته است.
او در حاشیه نمایش فیلم هایش با ستار خواننده طاغوتی و ضد انقلاب دیدار کرد و با وی عکس یادگاری گرفت. از نکات بسیار قابل توجه این است که ستار به همراه چند خواننده دیگر از شرکت کنندگان برنامه همیاری گروه موسوم به شورای ملی بودند.  گروهی متشکل از ورشکسته های سیاسی سلطنت طلب، خوانندگان دست چندم و عوامل شبکه های موسوم به "لس آنجلسی” که بعضا چند سال است که تعطیل شده اند و یا در آستانه تعطیل شدن هستند.

علی لهراسبی


این گروه به رهبری رضا پهلوی وظیفه براندازی نظام جمهوری اسلامی را برعهده دارند. در اینجا باز مطالبه اصلی سرویس فرهنگی سراج24، را طرح می کنیم که باید هنرمندان به عنوان الگوی بالقوه جوانان گزینشی مقدماتی شوند تا جامعه دچار الگوهای طاغوت خواه نشود. وقتی برای یک کارمند ساده یا یک معلم دبستان گزینش صورت می گیرد ایا در عرصه فرهنگ نباید این اتفاق بیافتد؟ آیا وزارت ارشاد لزومی برای برخورد با این هنرمندان نمی بیند؟

حاشیه امن بازیگران در کنار خوانندگان لس آنجلسی + تصاویر

حضور بازیگران مانند مهناز افشار،گلزار,شیلا خداداد و خوانندگان در کنار هنرمندان لس آنجلسی و ضد انقلاب و انتشار عکس یادگاری آنها با یکدیگر در فضای مجازی به یکی از افتخارات این هنرمندان تبدیل شده است.

phadi hlk fhcd'vhk nv ;khv o,hkkn'hk gs Hk[gsd + jwh,dv

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

روغن های گیاهی

 

تصادفی از همه جا