طراحی سایت

جدیدترین های فرهنگ و هنر

جشن تولد عزت الله انتظامی و رضا کیانیان + تصاویر

در گروه: چهره ها
جشن تولد عزت الله انتظامی و رضا کیانیان + تصاویر

پرویز پرستویی به مناسبت تولد استاد عزت الله انتظامی در خانه ایشان حضور داشت و به همراه مجید انتظامی آذرنوش و صدر سالک پسر و عروس استاد انتظامی برای این بازیگر پیشکسوت جشن کوچک و صمیمانه ای برپا کردند.

پرویز پرستویی در کنار عزت الله انتظاامی و پسرش

در حین این صحبت ها کیک تولد عزت الله انتظامی هم آماده می شود و پیش از آنکه آقای بازیگر شمع نود سالگی اش را خاموش کند، آذرنوش صدر سالک به پشت ساز "هارپ" می رود و ضمن تبریک این تولد قطعه ای را به پدر همسرش تقدیم می کند.

پرویز پرستویی و استاد انتظامی

عزت الله انتظامی که به وجد آمده برای عروسش سوت می زند و خطاب به او گفت:«خیلی پای سازت نشسته بودم اما امروز چیز دیگری بود».

آقای بازیگر با بیان اینکه «روز قشنگ و با شکوهی برایم ساختید» گفت:« می گذاشتید همان هجده ساله بمانم. اما چه شکوه و جلالی، از آن کارهای قشنگی کردید که تا به حال کسی نکرده بود.»

اشک استاد انتظامی

انتظامی درباره وضعیت جسمانی اش گفت:«دو سه ماه خوابیده بودم و چند روزی است که مرخص شدم. رگی در گردن است که مستقیم خون را به مغز می رساند. این رگ مسدود شده بود و اگر رسیدگی نمی شد دچار سکته می شدم. رگی را از پایم پیوند زدند و خوشبختانه مشکل برطرف شد. به دکتر گفتم چهار پنج سال روی سن من انداختی که گفت خوب کردم»

عزت الله انتظامی متولد 31 خرداد 1313 در تهران است. داریوش مهرجویی کارگردان گاو (1348) استعداد انتظامی را کشف کرد و پروراند. بازی های او در دیگر آثار مهرجویی همچون آقای هالو، دایره مینا، پستچی، اجاره نشین ها، هامون و بانو باعث بروز توانایی های بسیار او شد.


به مناسبت شصت و سومین سالگرد تولد رضا کیانیان بازیگر مشهدی سینما و تئاتر، از طرف اهالی هنر مشهد مراسم بزرگداشتی با نام «آنسوی حرکت» در هتل پارس مشهد برگزار شد.

رضا کیانیان در حال بریدن کیک تولدش

اندیشه فولادوند ، هدایت هاشمی ، اصغر همت ، رضا صابری و داوود کیانیان از جمله هنرمندان حاضر در این مراسم بودند.

هدایت هاشمی در جشن تولد رضا کیانیان

رضا کیانیان متولد 29 خرداد 1331 در تهران و دومین فرزند خانواده و دارای 4 برادر و دو خواهر میباشد. آغاز فعالیت رضا کیانیان در سینما از سال 1368 با حضور در فیلم تمام وسوسه های زمین ساخته حمید سمندریان بود.

رضا کیانیان

 

جشن تولد عزت الله انتظامی و رضا کیانیان + تصاویر

عزت الله انتظامی و رضا کیانیان از پیشکسوتان عرصه بازیگری در تئاتر، سینما و تلویزیون ایران جشن 90 و 63 سالگی شان را برگزار کردند.

[ak j,gn ucj hggi hkjzhld , vضh ;dhkdhk + jwh,dv

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

روغن های گیاهی

 

تصادفی از همه جا