طراحی سایت

جدیدترین های فرهنگ و هنر

جدیدترین سریال های پلیسی ایرانی + تصاویر

جدیدترین سریال های پلیسی ایرانی + تصاویر

سریال های آمین و رنگ شک در مرکز سیمافیلم تولید می شود و زخم از تولیدات شبکه سه است. نیروی انتظامی در این سریال ها که قرار است در هفته نیروی انتظامی و دیگر مناسبت های مرتبط پخش شود، سرمایه گذاری می کند.

لیلا اوتادی در نقش پلیس

مجموعه تلویزیونی «زخم» به کارگردانی مسعود آب پرور و با حضور بازیگرانی مانند برزو ارجمند ، لیلا اوتادی ، همایون ارشادی ، امیر نوری و مهرداد ضیایی ساخته می شود. این سریال را محسن علی اکبری برای پخش از شبکه سه تهیه می کند.

لیلا اوتادی در سریال زخم

داستان این سریال درباره سروان الهام پویا با بازی لیلا اوتادی است که دانش آموخته روانشناسی و فارغ التحصیل دانشکده افسری است و به عنوان مشاور و مددکار در کلانتری 132 مشغول به کار می شود. او که به خاطر انتخاب چنین شغلی بشدت با پدرش دچار مشکل است، حالا در مواجهه با چالش های اجتماعی درگیر معضلات و مشکلات بزرگ تری می شود.

لیلا اوتادی در ماشین پلیس

این برای اولین بار است که یک سریال پلیسی با محوریت یک زن ساخته می شود زیرا پیش از این همیشه سریال های پلیسی ایران با موضوعیت یک مرد بود و همیشه نقش اول در دستان یک پلیس مرد بوده؛ ولی دراین سریال برای اولین بار می بینیم که یک پلیس زن شخصیت محوری سریال می شود.


فریبرز عرب نیا ، بازیگر نام آشنای سینما و تلویزیون این بار پشت دوربین رفته و مینی سریال «رنگ شک» را کارگردانی کرده است.

این مجموعه پلیسی محصول سیمافیلم است که آخرین سکانس های این سریال در بوشهر و تله کابین توچال تصویربرداری شد.

محمدرضا فروتن در سریال رنگ شک
 

فیلمنامه این سریال را فریبرز عرب نیا نوشته که داستان یک افسر نیروی انتظامی را روایت می کند که به او ماموریت داده می شود تا وارد یک باند مخوف موادمخدر شود و به دلیل فوق سری بودن عملیات تنها یکی از فرماندهان مافوق او از این ماموریت مطلع است و در این راه با مشکلات متعددی مواجه می شود.

شهرزاد کمال زاده ، معصومه آقاجانی ، رضا امامی ، حمیدرضا هدایتی ، امیر مولوی ، رضا نوری ، پیام لاریان ، هدایت الله سجادی و محمدرضا شیرخانلو ، شاهرخ فروتنیان ، عمار تفتی و شهرام عبدلی دیگر بازیگران این سریال هستند. فریبرز عرب نیا قرار است تدوین سریال را خودش و علیرضا فرساد انجام دهد.


منوچهر هادی این روزها مشغول ساخت مجموعه «آمین» به سفارش سیما فیلم و با تهیه کنندگی جواد نوروزبیگی است. امین حیایی ، داریوش فرهنگ ، کاظم بلوچی ، هادی ساعی ، بهناز جعفری ، آشا محرابی ، سودابه بیضایی ، امیررضا زرین بخش و شاهرخ استخری بازیگران اصلی این سریال هستند که حضور هادی ساعی ، قهرمان تکواندوی جهان و المپیک در این سریال در نوع خود جالب است.


امین حیایی در سریال آمین

در خلاصه داستان سریال آمده است که سرهنگ شیرازی، فرمانده تیم ویژه (آمین) مسئول رسیدگی به پرونده یک مجرم خلافکار فراری به نام همایون تمدن است که سال گذشته در یک عملیات گروگانگیری، برادر سرهنگ را به شهادت رسانده است.پلیس با کشف یک کانتینر موادمخدر به ردی از همایون می رسد. همزمان فرزند همایون(فرزاد) برای مراسم سالگرد مرگ همسرش، مریم نوین وارد ایران شده و ماموران علاوه بر بررسی سرنخ کانتینر ، وی را برای رسیدن به همایون تحت نظر می ‎گیرند.

هادی ساعی در سریال آمین

«آمین» مضمونیپلیسی دارد و با مشارکت موسسه ناجی هنر به منظور پخش در هفته نیروی انتظامی تولید می شود. لوکیشن های در نظر گرفته شده در تهران و شمال کشور است.

جدیدترین سریال های پلیسی ایرانی + تصاویر

سریالهای پلیسی زخم ، آمین ، رنگ شک با بازی لیلا اوتادی ، محمدرضا فروتن ، امین حیایی و هادی ساعی برای هفته نیروی انتظامی در حال آماده سازی هستند.

[ndnjvdk svdhg ihd \gdsd hdvhkd + jwh,dv

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

روغن های گیاهی

 

تصادفی از همه جا