دات نت نیوک

جدیدترین های سرگرمی و تفریح

جدیدترین خودرو بوگاتی ویرون در انتظار رونمایی + عکس

جدیدترین خودرو بوگاتی ویرون در انتظار رونمایی + عکس

خودروساز فرانسوی در تلاش هستند تا با تولید محصولات جدید بوگاتی ویرون طرحی نو و خاص برای خریداران ایجاد کنند و یک محصول با جذابیت بیشتر به بازار عرضه کنند حال خبر می رسد که نسخه دیگری نیز در حال توسعه توسط مهندسین بوگاتی است. خودرو بوگاتی ویرون خودروی افسانه ای برند فرانسوی تا چندی دیگر با آخرین نسخه رو نمایی می شود و به طور یقین همگان دوست دارند تا جانشین قدرتمند آن را از نزدیک ببینند.
تیک تاک ساعت در جریان است و خودروساز فرانسوی بوگاتی سرانجام از 451 همین خودرو بوگاتی ویرون در ماه آینده و در نمایشگاه خودرو ژنو رونمایی خواهد کرد که اختصاصی ترین مدل و نسخه ویرون نیز خواهد بود.

این آخرین نسخه بوگاتی ویرون انتظار می رود که بر اساس معماری Grand Sport Vitesse باشد و با توجه به اهمیت آن به احتمال زیاد دارای رنگ منحصر به فرد و مقادیر زیادی فیبر کربن بوده و فضای داخل کابین بهتر و مناسب تری نیز خواهد داشت.

خودرو بوگاتی

به طور طبیعی این ویرون به عنوان پایان خط تولید این مدل افسانه ای از یک نسخه مخصوص 16 سیلندری 8٫1 لیتری بهره خواهد برد که دارای قدرت پیشرانه 1211 اسب خاری و نیروی گشتاور 1111 پوند بر فوت خواهد بود.
طول عمر تولید این وسیله نقلیه نیز در نوع خود جالب است زیرا اگر به خاطر داشته باشید اولین بار این مدل در سال 2115 معرفی شد و در حال حاضر نیز برند فرانسوی تمام تمرکز خود را بر روی جانشین ویرون نهاده است که البته شایعات حکایت از داشتن یک پیشرانه هیبریدی و قدرت بالای 1511 اسب بخار است.       

جدیدترین خودرو بوگاتی ویرون در انتظار رونمایی + عکس

به تازگی اخباری منتشر شده است مبنی بر رونمایی از آخرین نسخه بوگاتی ویرون که قرار است ماه آینده در نمایشگاه خودرو ژنو صورت بگیرد. این خودرو اختصاصی ترین مدل و نسخه ویرون نیز خواهد بود.

[ndnjvdk o,nv, f,'hjd ,dv,k nv hkjzhv v,klhdd + u;s

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

تصادفی از همه جا