دات نت نیوک

جدیدترین های سبک زندگی

بهترین راه تست کردن عطر

بهترین راه تست کردن عطر

راهنمای خرید عطر,روش های تست عطر

برای تست کردن عطر مقداری از آن را روی کاغذهای مخصوص تستر بزنید و بو کنید

 

برای انتخاب عطر وقتی به داخل فروشگاه های عطر فروشی می روید با بوها و عطرهای مختلفی آشنا می شود و این امر در انتخاب عطر مناسب شما را گیج می کند. با ما همراه شوید تا بهترین راه تست کردن عطر را بدانید.

 

بهترین روش برای تست کردن عطر

اکنون دل به دریا زده اید و می خواهید عطر همیشگی تان را عوض کنید. اما داخل فروشگاه های عطر فروشی با بوها و عطرهای مختلفی مواجه می شوید و این شما را سر درگم می کند. و زمانی که این بوها با هم ترکیب می شوند دیگر از تصمیم خودتان برمی گردید و دوباره همان عطر همیشگی را می خرید. می خواهم شیوه ای به شما آموزش بدهم که دیگر دچار چنین مشکلی نشده و به راحتی بتوانید عطر مناسب را انتخاب کنید.

 

وقتی می خواهید نمونه یک عطر جدید را تست کنید مقداری از آن روی کاغذهای مخصوص تستر بزنید و بو کنید. سپس به جای این که بینی تان را به سمت یک بطری قهوه ببرید تا بوی آن عطر از مشام تان برود، ساعد دست را بو کنید. و سپس به سراغ عطر بعدی بروید.

 

پوست شما بویی کاملا خنثی برای خودتان دارد. بنابراین بو کردن آن در فاصله بین عطرها هر رایحه ای که در بینی باشد را پراکنده می کند و تشخیص دادن عطرهای مختلف را آسان می کند. به همین راحتی دیگر برای این کار نیازی به بو کردن قهوه ندارید.

 

منبع : bedunim.ir

تست کردن عطر راههای تست کردن عطر راهنمای خرید عطر,روش های تست عطر,روش های تست کردن عطر,مهارتهای تست عطر,اصول انتخاب و خرید عطر,راهنمای تست کردن عطر,نکاتی برای انتخاب عطر,نکاتی برای خرید و تست عطر

jsj ;vnk uxv vhiihd jsj ;vnk uxv vhiklhd ovdn uxv,v,a ihd jsj uxv,v,a ihd jsj ;vnk uxv,lihvjihd jsj uxv,hw,g hkjohf , ovdn uxv,vhiklhd jsj ;vnk uxv,k;hjd fvhd hkjohf uxv,k;hjd fvhd ovdn , jsj uxv

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

تصادفی از همه جا