طراحی سایت

جدیدترین های تکنولوژی

با اولین مترجم پوشیدنی جهان آشنا شوید!

با اولین مترجم پوشیدنی جهان آشنا شوید!

مترجم پوشیدنی ili

 

رونمایی از اولین مترجم پوشیدنی جهان
برقراری ارتباط به کمک زبان‌های مختلف، یکی از اساسی‌ترین نیازهای کنونی، نه‌تنها برای کاربران دنیای تکنولوژی، بلکه برای تمامی افراد در سراسر جهان به‌شمار می‌آید. با وجود این یادگیری زبان‌های مختلف می‌تواند فرآیندی سخت و البته زمانبر باشد. با این دیدگاه، شرکت ili از محصول جدید خود که در واقع یک مترجم پوشیدنی است در نمایشگاه CES 2016 رونمایی کرد.

 

ili Wearable Translator که به‌گفته شرکت سازنده اولین محصول در نوع خود در جهان است در قالب استفاده آسان، سد زبان را می‌شکند. با فشار کلیدی که روی محصول ili تعبیه شده (کلیدی که تداعی‌کننده سنسور تشخیص اثرانگشت در آی‌فون است) پیش از به زبان آوردن کلمه یا جمله، فرآیند ترجمه به زبان مقصد برای طرف مقابل گفت‌وگوی شما انجام خواهد شد.

 

مترجم پوشیدنی,مترجم ili Wearable Translator,ابداعات جدید

مترجم پوشیدنی ili در حال حاضر از زبان‌های انگلیسی، ژاپنی و چینی پشتیبانی می کند

 

 نکته جالب این مترجم پوشیدنی بی‌نیاز بودن به ارتباط اینترنتی از طریق شبکه‌هایی مانند وای‌فای، نسل سوم یا چهارم است. زیرا این مترجم از موتور داخلی بهره می‌برد که تمامی فرآیندها را در تعامل با تراشه ترکیب گفتار به خوبی انجام می‌دهد. کتابخانه لغت ویژه سفر این دستگاه الکترونیکی نیز این ابزار را به گزینه‌ای مناسب برای دوستداران سفر تبدیل می‌کند. در حال حاضر پشتیبانی از زبان‌های انگلیسی، ژاپنی و چینی در دستورکار قرارگرفته، اما نسل دوم  محصول ili، پشتیبانی از زبان‌های فرانسوی، تایلندی و کره‌ای را برای کاربران به همراه خواهد داشت.

 

نسل سوم ili نیز زبان‌های اسپانیایی، ایتالیایی و عربی را به مجموع گزینه‌های پشتیبانی شده خواهد افزود. هنوز از قیمت و زمان نهایی ارائه این مترجم پوشیدنی خبری منتشر نشده اما انتظار می‌رود فرآیند پیش‌فروش آن از ماه مارس یا آوریل سال جاری میلادی آغاز شود.
منبع : donya-e-eqtesad.com

اولین مترجم پوشیدنی مترجم ili Wearable Translator,قیمت مترجم ili Wearable Translator مترجم,مترجم پوشیدنی,ویژگی های مترجم پوشیدنی,اخبار تکنولوژی

h,gdk ljv[l \,adnkd ljv[l ili Wearable Translator,rdlj ljv[l ili Wearable Translator ljv[l,ljv[l \,adnkd,,dژ'd ihd ljv[l \,adnkd,hofhv j;k,g,ژd

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

تصادفی از همه جا