جدیدترین های آرایش و زیبایی

در گروه:
این ریمل ها را نخرید!

تمام محصولات آرایشی -بهداشتی بهتر است سبك و قابل‌شستشو و از مارک‌های معتبر باشند.

دکتر یوسفی،عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی نوشت: «ریمل استخری» از ریمل‌های با مارک ناشناخته است که به دلیل حجم بالایی که به مژه‌ها می‌دهد و به راحتی هم پاک نمی‌شود، این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده و حتی در مترو با انواع مارك‌ها خرید و فروش می‌شود.

افراد بسیاری سوال کرده‌اند که استفاده از این نوع ریمل عارضه‌ای دارد یا نه. در پاسخ باید گفت بسیاری از مشكلات ثانویه مربوط به ریمل‌ها مثل التهاب‌ها و حساسیت‌ها به‌خصوص در ناحیه پلك فوقانی به‌دلیل وجود نیكل در آنهاست. وقتی ریمل ضدآب است و سنگین و به آسانی شسته نمی‌شود، عوارض و مشكلات پوستی‌ای كه ایجاد می‌كند، بسیار بیشتر از ریمل‌های کلاسیک است.

دركسانی كه سابقه ابتلا به گل‌مژه دارند،‌ اگر از ریمل ضدآب استفاده كنند، به دلیل انسداد بیشتر مجاری خروجی سبوم احتمال بروز عفونت‌ با باكتری و گل‌مژه بیشتر می‌شود. به طور كلی، باید گفت تمام محصولات آرایشی -بهداشتی بهتر است سبك و قابل‌شستشو و از مارک‌های معتبر باشند. هر چه ماده آرایشی دیرتر از روی پوست پاك شود و سنگین‌تر باشد، عوارض آن شدیدتر و ماندگارتر است. خلاصه اینکه، بدون هیچ آرایشی وارد استخر شوید تا ضرری به شما و دیگران نرسد.
منبع : هفته نامه سلامت

 

این ریمل ها را نخرید!lpw,vdlg ضnHf, vdlg hsjovd, lhni Hvhdad, k,u vdlg, laكghj \,sjd‌, lhv;‌ihd lujfv g,hcl Hvhdadghj Hvhdad, lpw,ghj Hvhdad -finhajdlpw,vdlg ضnHf, vdlg hsjovd, lhni Hvhdad, k,u vdlg, laكghj \,sjd‌, lhv;‌ihd lujfv g,hcl Hvhdadghj Hvhdad, lpw,ghj Hvhdad -finhajdlpw,vdlg ضnHf, vdlg hsjovd, lhni Hvhdad, k,u vdlg, laكghj \,sjd‌, lhv;‌ihd lujfv g,hcl Hvhdadghj Hvhdad, lpw,ghj Hvhdad -finhajdlpw,vdlg ضnHf, vdlg hsjovd, lhni Hvhdad, k,u vdlg, laكghj \,sjd‌, lhv;‌ihd lujfv g,hcl Hvhdadghj Hvhdad, lpw,ghj Hvhdad -finhajdhdk vdlg ih vh kovdn!
نظر خودتون رو به اشتراک بگذارید
برچسب ها:

روغن های گیاهی

 

تصادفی از همه جا