طراحی سایت

جدیدترین های فرهنگ و هنر

الناز شاکردوست | اکران جدیدترین فیلم الناز شاکردوست

در گروه: چهره ها
الناز شاکردوست | اکران جدیدترین فیلم الناز شاکردوست

فیلم سینمایی اسب سفید پادشاه با بازی الناز شاکردوست به زودی اکران خواهد شد.این فیلم داستان زندگی دختری را روایت می کند که در جامعه با مشکلاتی روبرو شده و با عشق آشنا می شود و در ادامه این عشق مشکلاتش را برطرف می کند و محمد حسین لطیفی کارگردان و مجید یاسر تهیه کنندگی آن را بر عهده دارد.

اسب سفید پادشاه

غلامرضا فرجی، سخنگوی شورای صنفی نمایش با اشاره به جلسه شورای صنفی نمایش در 14 اردیبهشت گفت:اسب سفید پادشاه به کارگردانی محمد حسین لطیفی بعد از پایان اکران فیلم رخ دیوانه در گروه سینمایی استقلال به نمایش در می آید.

وی همچنین در پاسخ به برخی از گمانه زنی های رسانه ای برای اکران برخی فیلم ها گفت:در جلسه امروز هیچ صحبتی پیرامون ثبت قرار داد فیلمهای قصه ها به کارگردانی رخشان بنی اعتماد و خانه دختر به کارگردانی شهرام شاه حسینی و نهنگ عنبر به کارگردانی سامان مقدم، «در دنیای تو ساعت چند است؟ به کار گردانی صفی یزدانیان صورت نگرفت.
وی ادامه داد:سعیدی پور به نمایندگی از گروه سینمایی آزادی، سرتیپی به نمایندگی از گروه سینمایی کوروش، علی قلی زاده به نمایندگی از گروه سینمایی زندگی و خودم به نمایندگی از گروه سینمایی استقلال برای آشنایی با سرگروه بودن و چگونگی اکران فیلم با سرگروه های جدید صحبت و تبادل نظر کردیم.
فرجی همچنین در مورد اعلام آمار فروش فیلم ها توسط شورای صنفی نمایش گفت:کارهای اولیه این کار در موسسه سینماشهر پیگیر شده است و پس از نصب سیستم، شورا آمار فروش را اعلام می کند. 
در فیلم سینمایی اسب سفید پادشاه بازیگرانی چون فرهاد قائمیان و مجید یاسر با الناز شاکردوست ایفای نقش می کنند.

الناز شاکردوست ، اکران جدیدترین فیلم الناز شاکردوست

فیلم سینمایی اسب سفید پادشاه با هنرمندی الناز شاکردوست و مجید یاسر و به کارگردانی محمد حسین لطیفی به زودی اکران خواهد شد.

hgkhc ah;vn,sj | h;vhk [ndnjvdk tdgl hgkhc ah;vn,sj

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

روغن های گیاهی

 

تصادفی از همه جا