طراحی سایت

جدیدترین های فرهنگ و هنر

آشا محرابی پیشگوی جام جهانی 2014 + تصاویر

در گروه: چهره ها
آشا محرابی پیشگوی جام جهانی 2014 + تصاویر

آشا محرابی دارای اصلیتی تنکابنی است ،او فارغ التحصیل دوره کارشناسی در رشته مترجمی زبان انگلیسی و دوره کارشناسی ارشد در رشته روابط بین الملل است. او همچنین فارغ التحصیل رشته فیلمسازی از ونکوور کانادا است.

عکس آشا محرابی

او یک پرسپولیسی دو آتشه است و از طرفداران علی دایی. فرصتی دست داد تا به بهانه جام جهانی 2014 با وی گفتگویی فوتبالی داشته باشیم.

پخش سریال خط از شما به تازگی به پایان رسید، کار دیگری هم آماده پخش دارید؟
- قرار است در سریال «کیمیا» حضور پیدا کنم که صحبت هایی هم در این زمینه شده است. فعلا تئاتر «آنتراک بی آنتراک» را روی صحنه دارم، کاری که نوشته ژان میشل ریب و به کارگردانی پریسا مقتدری است. در این کار با سینا رازانی، امیرحسین رستمی و بهرام سروری نژاد همبازی هستم. ما تا 26 اردیبهشت ماه هر شب 8 ساعت در تئاتر شهر سالن سایه اجرا داشتیم.

آشا محرابی در سریال خط


در عالم فوتبال، هیچ گاه دغدغه قرمز و آبی داشته اید؟
- هیچ وقت به این موضوع نپرداخته ام و علاقه ام را مخفی کرده ام ولی اگر واقعیتش را بخواهید پرسپولیسی هستم. گاهی برای مقابله با دوستان استقلالیم از باخت استقلال بیشتر لذت می برم تا برد پرسپولیس!

پیگیر لیگ سیزدهم بودید؟
- گاهی که فرصت می کردم پیگیر اخبار بودم، انصافا لیگ امسال جذاب بود مخصوصا روز آخر که شانس قهرمانی بین چند تیم بود. ته دلم می گفتم که پرسپولیس قهرمان می شود. اگر فولاد در تبریز مساوی می کرد، پیش بینی من درست از آب در می آمد ولی قبول کنید نایب قهرمانی پرسپولیس و کسب سهمیه آسیایی خیلی ارزشمند بود، آن هم با شرایط عجیب باشگاه! واقعا گاهی اوقات متاسف می شدم برای شرایط پرسپولیس...

مثلا چه زمانی؟
- فراز و نشیب های پرسپولیس و حواشی این تیم. بابت خداحافظی غریبانه مهدوی کیا ناراحت شدم شبی که در برنامه 90 گریه کرد، واقعا افسوس خوردم.

 آشا محرابی


از طرفداران 90 هم هستید؟
- نمی گویم هر هفته تماشا می کنم ولی رویکرد این برنامه و شخصیت فردوسی پور را دوست دارم. او انسان صادقی است و موفقیتش را مدیون همین صداقتش است. به نظرم همه ما در حوزه های مختلف باید 90 داشته باشیم. نباید از چالش و نقد بترسیم.

علی دایی در پرسپولیس ابقا شد.
- من همیشه بازی های آقای دایی را دنبال می کردم. در عرصه مربیگری هم به توانایی های فنی او اعتقاد دارم. به نظرم دایی مدیر کاربلدی است و همیشه دیده اید که بازیکنانش با جان و دل برایش بازی می کنند.


بین تیم های باشگاهی اروپایی طرفدار کدام تیم هستید.
- همیشه عاشق تیکی تاکای بارسلون هستم و از تماشای بازی های این تیم لذت می برم. البته بارسلون پپ را بیشتر دوست داشتم.

 گفتگو با آشا محرابیفکر می کنید تیم ملی در برزیل به دور دوم صعود کند؟
- اصلا چنین توقعی نباید داشت. درست است که ما به عنوان تیم اول آسیا به جام جهانی رفتیم ولی باید قبول کنیم که فاصله زیادی با فوتبال روز دنیا داریم.

و پیش بینی شما در مورد بازی رویایی ایران و آرژانتین؟
- همیشه برای موفقیت تیم ملی کشورم دعا می کنم ولی احساسم می گوید 3- صفر می بازیم!

و چه تیمی قهرمان جام جهانی می شود؟
- فکر می کنم جام در برزیل بماند!

آشا محرابی پیشگوی جام جهانی 2014 + تصاویر

در روزهای داغ فوتبالی آشا محرابی بازیگر سینما و تلویزیون یکی از طرفداران دوآتیشه پرسپولیس درباره بازیهای جام جهانی 2014 برزیل و دیدار ایران برابر آرژانتین می گوید.

Hah lpvhfd \da',d [hl [ihkd 2014 + jwh,dv

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

روغن های گیاهی

 

تصادفی از همه جا