طراحی سایت

جدیدترین های فرهنگ و هنر

آتنه فقیه نصیری در شمعدونی + تصاویر

در گروه: چهره ها
آتنه فقیه نصیری در شمعدونی + تصاویر

سریال شمعدونی دارای 40 قسمت 40 دقیقه ای است که ویژه ماه مبارک رمضان در شبکه سه سیما آماده می شود.

حسن معجونی ، آتنه فقیه نصیری ، نگار عابدی ، محمد نادری و ویدا جوان از بازیگران اصلی سریال جدید صحت هستند.

آتنه فقیه نصیری در سریال شمعدونی

آتنه فقیه نصیری درباره نقش خود دراین سریال گفت:هم اکنون تصویربرداری سریال شمعدونی به پایان رسیده و بازیگران اصلی این سریال مقابل دوربین رفته اند، ولی گروه همچنان مشغول تصویربرداری هستند و سکانس های فرعی را ضبط می کنند.
وی افزود:من در این داستان نقش مادر یک خانواده ای را بازی می کنم که داستان ها حول این خانواده می گردد. بازیگر مقابل من هم محمد نادری است که اولین کار تصویری خود را تجربه کرده است، ولی از عهده بازی در این نقش خوب برآمد و به عقیده من بازی خوبی ارائه داده است.

نگار عابدی و آتنه فقیه نصیری در سریال شمعدونی

فقیه نصیری بیان کرد:داستان این سریال صرفا طنز نیست بلکه به نوعی یک سریال خانوادگی و کمدی است. این مجموعه تلویزیونی نیز مانند کارهایی که پیش از این آقای صحت کارگردانی کرده، تلفیق طنز با یک داستان خانوادگی است.

نگار عابدی

این مجموعه، داستان دو خانواده است که عطا و هوشنگ سرپرستی آن را برعهده دارند. عطا فرزندی دارد که برای او بسیار عزیز و دوست داشتنی است، اما او کودکی کنجکاو است و اصل قصه هم بر درگیری عطا با فرزندش پیش می رود.

آتنه فقیه نصیری در شمعدونی + تصاویر

سریال شمعدونی که محصول شبکه سه سیما با بازی آتنه فقیه نصیری، ویدا جوان و نگار عابدی ویژه ایام ماه مبارک رمضان در سال ۹۳ می باشد.

Hjki trdi kwdvd nv alun,kd + jwh,dv

امکان ارسال نظر وجود ندارد
برچسب ها:

روغن های گیاهی

 

تصادفی از همه جا